З 25 по 31 травня 2026 року в Україні триває Національний тиждень безбар’єрності. Ініціатива спрямована на популяризацію культури рівних можливостей та поваги до кожного, незалежно від віку, статі чи стану здоров'я.
Безбар’єрність у бібліотеці — це відкритість для кожного.
Бібліотека — це простір знань, культури й спілкування. Але справжня цінність бібліотеки вимірюється не тільки книгами, а й тим, наскільки вона доступна кожному, незалежно від фізичних можливостей, віку чи соціального статусу. Адже тільки разом творимо простір без бар’єрів.
В Роздільнянській центральній публічній бібліотеці з цієї нагоди для учнів 5-Г класу Роздільнянського ліцею №2 м. Роздільна відбувся тренінг з цифрового етикету "Цифровий світ- це твое друге обличчя".
Координатор медіацентру Цедейко Юлія на цьому тренінгу провела ряд заходів:
* навчання з цифрової грамотності , яке допомагає підліткам перебувати в мережі безпечно, ввічливо та корисно для майбутнього;
* перегляд відеоролику "Як бути в безпеці онлайн: поради з кібербезпеки для підлітків";
* тематична вікторина " питання-відповідь".
Разом ми будуємо майбутнє, де кожен почувається комфортно та має рівні можливості!














Немає коментарів:
Дописати коментар