вівторок, 26 травня 2026 р.

"Цифровий світ- це твое друге обличчя"

 З 25 по 31 травня 2026 року в Україні триває Національний тиждень безбар’єрності. Ініціатива спрямована на популяризацію культури рівних можливостей та поваги до кожного, незалежно від віку, статі чи стану здоров'я.

 Безбар’єрність у бібліотеці — це відкритість для кожного.

 Бібліотека — це простір знань, культури й спілкування. Але справжня цінність бібліотеки вимірюється не тільки книгами, а й тим, наскільки вона доступна кожному, незалежно від фізичних можливостей, віку чи соціального статусу. Адже тільки разом творимо простір без бар’єрів.

 В Роздільнянській центральній публічній бібліотеці з цієї нагоди для учнів 5-Г класу  Роздільнянського ліцею №2  м. Роздільна відбувся тренінг з цифрового етикету "Цифровий світ- це твое друге обличчя".

 Координатор медіацентру Цедейко Юлія на цьому тренінгу провела ряд заходів:

* навчання з цифрової грамотності , яке допомагає підліткам перебувати в мережі безпечно, ввічливо та корисно для майбутнього;

* перегляд відеоролику "Як бути в безпеці онлайн: поради з кібербезпеки для підлітків";

* тематична вікторина  " питання-відповідь".

Разом ми будуємо майбутнє, де кожен почувається комфортно та має рівні можливості!

  

























Немає коментарів:

Дописати коментар